7.–13. 8. 2021

Co je to Fulhaus?

Příměstský camp Fulhaus je plný zábavy, při které můžeš zdokonalit svou angličtinu nebo i sportovní, hudební a umělecké dovednosti. Campy doplňuje společný čas strávený v čajovně při diskusích nebo jednodenní výlet do beskydské přírody. Tým lektorů tvoří rodilí mluvčí nebo naši zkušení vedoucí.

Fulhaus začíná v sobotu 7. 8. 2021 v 9.00 hodin na zahradě KC Mojská – Slezská 874, Český Těšín. Registrace probíhá už od 8.00 hodin. V ceně campu jsou obědy, večeře, pitný režim, materiály pro výuku atp. Nocleh není součástí campu. Po skončení programu (mezi 21–22 hod.) účastníci odcházejí spát domů. Účastníky mohou rodiče vyzvednout po skončení na místě nebo domluvit s organizátory doprovod domů. Více podrobností po přihlášení.

Dopoledne začínáme vždy společným programem, ve kterém nebude chybět talkshow, just dance, kapela, hry a spoustu dalšího. Po společném programu probíhají sporty nebo výuka zpěvu a hry na nástroje - dle přihlášení. Po obědě následuje zajímavá výuka "CZENGLISH", ve které učí nejen naši lektoři angličtinu, ale i účastníci se snaží učit lektory česky. V druhé části odpoledne probíhá music camp - sborový zpěv a několik dalších workshopů. Po večeři máme společný večerní program s následnou diskusí v čajovně nebo u grilu. Diskuse vycházejí z biblických zamyšlení nad aktuálními životními otázkami. Organizátoři campu jsou křesťané.

Cena při přihlášení do 30. 6. je 1500 Kč. Pozdější přihlášení je za 1800 Kč. Je možné uplatnit sourozeneckou slevu 250 Kč/os. Věk účastníků 12-19let.